.

.

New
X-DREE 17.3 Ft Должина Брановидна Тип 1/2 Надворешниот Дијаметар Пластични Loom Цевки(17.3 Ft Должина Брановидна Тип 1/2' 'Tubería де telar де plástico един diámetro externo

X-DREE 17.3 Ft Должина Брановидна Тип 1/2 Надворешниот Дијаметар Пластични Loom Цевки(17.3 Ft Должина Брановидна Тип 1/2'

DEN 242.16

Тековен
Во продавницата

Име На Производ : Loom Цевки;Вкупна Должина : 5.0 M/16.4 Ft.Надворешниот Кол. : 13mm/1/2";Внатрешните Кол. : 10мм/3/8".Материјал : Пластика;Боја : Црна.Тежина : 116g(Peso : 116g.Пакет Содржина : 1 x Loom Цевки(Contenido del paquete : 1 x tubo де telar. 17.3 Ft Должина Брановидна Тип 1/2" Надворешниот Дијаметар Пластични Loom Tubing Supply предмет : inflaming ефекти, исто така, достапни за pp uninflaming ефекти.Еластичност и тешки, сјај, доказ-хемиска корозија, доказ-киселина и алкално.Апликацијата во полето : се специјално користи за автомобилот жици, исто така, достапни за Машински алатки машини , автоматизација инструмент , електрични машини моторни во заштитата на кабелот жица од се носи далеку од надвор сила и изолирани.] Ве молиме имајте предвид ова не е сплит loom tubing Description во Spanish17.3 Ft Должина Брановидна Тип 1/2' 'Tubería де telar де plástico един diámetro externo Nombre del producto : Tubo де telar; Longitud вкупно : 5.0 M / 16.4 Ft Diámetro надворешноста : 13 мм / 1/2' '; Diámetro interno : 10 mm / 3/8' 'Материјал : Plástico; Боја : Negro Peso : 116g Contenido del paquete : 1 x tubo де telar.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди