.

.

New
i2 Опрема Универзална Еластична Armband Ремени за Сите Модели на iPod со Силикони, Кожа, ПВЦ Случај и Спорт Рака Кеси со Armband Слотови - Pack 3, 15 инчи x 1.5 инчи

i2 Опрема Универзална Еластична Armband Ремени за Сите Модели на iPod со Силикони, Кожа, ПВЦ Случај и Спорт Рака Кеси со

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Универзална fit - Овие рака ремени се компатибилни со сите i Pod, i Phone и Galaxy паметен телефон пливање и мултифункционален рака кеси со слот случаи.Проширување со Големината - Силна прилагодливи еластична рака мерки долго 15 x 1.5 инчи и се проширува до 20 инчи.Безбедна Прилог - Оваа рака на рака е опремен со 1.5 инчен кука и јамка fastener и тока кој обезбедува безбедна одговара, така што ќе можат да се фокусираат на вашиот тренингот, работи или да комуницирате со вашиот плеер.Повеќе намени - Оваа рака може да се користи на вашиот bicep, глуждот, теле или бедрото, па дури и да се обезбеди телефон, id, рефлексивни додаток или светло обезбедување зголемената видливост и безбедност.Купите со самодоверба - Ако не сте задоволни со купување на овој cinch рака ние сме среќни да го замени!Исто така, ве молиме запомнете овој производ се состои од рака сам случаи се продава одделно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди