.

.

New
VGEBY1 Тим Спорт Armband, Прилагодлив Фудбал Armband Капетан Armband Играч Бендови

VGEBY1 Тим Спорт Armband, Прилагодлив Фудбал Armband Капетан Armband Играч Бендови

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ДОБАР КВАЛИТЕТ : Ова armband е направен од високо квалитетни материјали, енкрипција ткаење, поседуваат добра еластичност.КУКА & ЈАМКА ДИЗАЈН : Дизајниран со кука & јамка, цврсто се фиксни, едноставно да се носат, не е лесно да падне.ПОВЕЌЕ БОИ : Постојат повеќе бои за избор, светла и модата, лесно да се забележи.ШИРОКА ПРИМЕНА : Ова armband е погодна за фудбал капетан, спортски тим натпревар и повеќе отворено спорт.ГАРАНЦИЈА.Ако не сте задоволни со нашата производ што сте го добиле, можете да испратите e-mail на нас во секое време.Ние ќе ви одговори веднаш и да ви помогне да го решите вашиот проблем. 1. ДОБАР КВАЛИТЕТ : Ова armband е направен од високо квалитетни материјали, енкрипција ткаење, поседуваат добра еластичност. 2. КУКА & ЈАМКА ДИЗАЈН : Дизајниран со кука & јамка, цврсто се фиксни, едноставно да се носат, не е лесно да падне. 3. ПОВЕЌЕ БОИ : Постојат повеќе бои за избор, светла и модата, лесно да се забележи. 4. ШИРОКА ПРИМЕНА : Ова armband е погодна за фудбал капетан, спортски тим натпревар и повеќе отворено спорт. 5. ГАРАНЦИЈА.Ако не сте задоволни со нашата производ што сте го добиле, можете да испратите e-mail на нас во секое време.Ние ќе ви одговори веднаш и да ви помогне да го решите вашиот проблем.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Најлон Кука&јамка Тежина : Околу. 15g / 0.5 oz Големина : Прибл. 31*6.5 см /12.2*2.6 во Факултативна Боја : црвена,жолта,сина,зелена,портокалова Пакет листа : 1 * Капетан Armband.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди