.

.

New
Медиум Рака Бенд Торбичка Ракав за Мобилен Телефон Копчиња Картички Одење Џогирање Работи Пешачење Качување Пешачење Возење Градинарство Лизгање на Јога се Компа

Медиум Рака Бенд Торбичка Ракав за Мобилен Телефон Копчиња Картички Одење Џогирање Работи Пешачење Качување Пешачење Возење

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

1, Една пред скриени џеб.Тоа може да се користи како врвката за околу рака и бендот/паричникот/торби/ракав/рака/торбичка. 2, Црна Работи Armband : Armband Scalable Обемот 10.5" - 15.0".Должина 16.5 cm x Обемот 27 см ( L 6.5 во X В 10.5 во ), Тоа е најсоодветен за горниот дел на раката околу 12.5".Или тоа ќе биде малку лабава за клучеви/картички или ќе биде малку тесна за да носат мобилен телефон.).Ве молиме мерење на обемот на вашиот надлактицата или на горниот дел на раката (он-flexed) за гарантира одговара минимум 10.5" - 11.5". 3, Сива Работи Armband : Armband Scalable Обемот 11" - 15".Должина 16.5 cm x Обемот 27 см ( L 6.5 во X В 10.5 во ).Тоа е најсоодветен за рака за 12.5".Или тоа ќе биде малку лабава за клучеви/картички или ќе биде малку тесна за да носат мобилен телефон. 4, скриен простор за складирање е доволно голем да се одржи повеќето големини телефон(Max Должина 6.5", Max Ширина 4").Тоа дури може да се вклопи мобилен телефон, кредитни картички, ПРОЕКТ, пари, монети, слушалка, копчиња и повеќе. 5, водење рака џеб е направен од брзо сушење полиестер и spandex материјал, Тоа е еластична, мека, тенок и лесен.Исто така, тоа е лесно да се вклопи во вашата рака без стегање.Тоа ќе не се фаќа за вашата кожа и да биде лесно да се врши каде и да одите.Ако уживате во џогирање, трчање, пливање, скок, ролери, тренинг, јога, планинарење, пешачење, јога, вежба, тренинг, куче одење, градинарство или денови надвор на тема парк, тогаш оваа Armband е совршен за вас.Тоа е голема најдобрите подароци за вас.Оваа fopor Пливање/Wristbands се направени од брзо сушење полиестер и spandex материјал, Тоа е еластична, мека, тенок и лесен.Тие се лесно да се вклопи во вашата рака без стегање.Тоа е еден пред скриени џеб и може да се задржи на вашиот мобилен телефон, слушалка, копчиња, картички, пари, пари безбедно.Исто така, овие пливање се погодни за повеќето оружје.ТРИ РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ(S/M/L) МОЖЕ ДА СЕ СОБЕРАТ РАЗЛИЧНИ РАКА ГОЛЕМИНИ.Ве молиме да го измери обемот вашиот надлактицата или на горниот дел на раката (он-flexed) пред да го купат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди