.

.

New
Runbach Отпорен на Вода Работи Armband за Samsung Galaxy Note 20/10+/10/9/8,Галакси M31/M30/M21/M20/M11/M10/F41/XCover Про,со Прилагодливи Рака и Картичка(Розева)

Runbach Отпорен на Вода Работи Armband за Samsung Galaxy Note 20/10+/10/9/8,Галакси M31/M30/M21/M20/M11/M10/F41/XCover

DEN 239.52

Тековен
Во продавницата

Кожата-Пријателски : Направен од високо-квалитетен водоотпорен Lycra ткаенина, мека, се водат,лесни, sweatproof.Премиум ткаенина е супер да се сфати и тоа нема да падне на вашата рака, дури и за време на интензивно вежбање.Се вклопат за Повеќето Грб : Оваа Работи Armband е Изграден во две регулирање на неговото место да се направи armband прилагодливи целосно и доволно за да ги собере сите мали и поголеми раце од 9"(23cm) да 14"(36cm), со екстра Продолжување на рака , се овозможува понатамошно издолжување на 8.85 инчи (22.5 cm) ако е потребно.Дополнителни Карактеристики : водоотпорен дизајн штити од вода и пот.Вграден-во клучните џеб и картичка џеб.Приклучок за слушалки и полначот cutouts овозможи директен пристап до телефон преку armband.Рефлексивни мрачно arounded за безбедно да работи во услови на слаба светлина.Квалитетот Ветување : Ние се грижиме за нашите клиенти и ние само се обезбеди најдобрите квалитетни спортски пливање.Даваме доживотна гаранција и Бесплатна Услуга.Speciallly наменета за Samsung Галакси Забелешка 20/Забелешка 10+/Забелешка 10/Забелешка 9/Note 8,Галакси M31/M30/M21/M20/M11/M10/F41/XCover Про со тенок случај на тоа доаѓа со RUNBACH живот замена Гаранција.Со премиум neoprene материјал,тоа нема да падне вашата рака за време на интензивно вежбање,исто така, може да издржи до најтешките на вежбање и маратони.Се тоа за себе или како одличен подарок за некој во вашиот живот,Ќе најдете вежба толку неверојатно ДОПОЛНИТЕЛНИ ВРЕДНОСТИ отпорен на Вода и пот отпорни на цел екран заштита и им овозможува лесен пристап до вашиот телефон, на екранот на допир, Изградена во две регулирање на слотови и еден дополнителен Продолжување на рака да се ВКЛОПАТ ЗА ПОВЕЌЕТО РАЦЕ Слушалки и полначот cutouts овозможи директен пристап до телефон преку armband Рефлексивни граници за безбедно да работи во услови на слаба светлина Својата безбедни вграден скриени клуч на носителот е совршен за куќа или автомобил копчиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди