.

.

New
10 Albion Полиуретан Двојни Тркала Вртливата Рициново 6000 lb Капацитет

10 Albion Полиуретан Двојни Тркала Вртливата Рициново 6000 lb Капацитет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

СПЕЦИФИКАЦИИ -.ИНДУСТРИИ И АПЛИКАЦИИ.ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ. 295 PY10509 STRL Albion Двојна Wheel Swivel Рициново 10" x 3"полиуретан oncast железо тркала со заострените лежишта Shore95 A durometer полиуретан 8,000 фунти на оптоварување 15-1/2" монтажа висина 8-1/2" x 8-1/2" топ плоча 7" x 7" гром дупка шема за 5/8" монтажа завртки 2-1/2" вртливата доведе Заострените вртливата оптоварување и компонента удар лежишта Цинк плоча заврши Нормално олово време е 1 недела да брод од денот на нарачката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди