.

.

New
ICONCASTERWHEEL 5 x 2 Челик Тешки Casters, Сет од 4 Индустриски Casters | 2 Вртливата Врвот за Заклучување Кочница Рициново & 2 Вртливата Врвот Плоча Casters Врвот Плоча 4 x 4.5 Капацитет од 4

ICONCASTERWHEEL 5 x 2 Челик Тешки Casters, Сет од 4 Индустриски Casters | 2 Вртливата Врвот за Заклучување Кочница Рициново

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

➤Овие тешки рициново тркала го прават тоа полесно да се движат тешки товари на мазни, цврсти површини. ➤Секој casters има капацитет од 1000 lb. (4,000 по Пакет) - 4 По пакет. ➤Врвот Плоча Вкупната Големина е : 4" x 4-1/2" Гром Дупка Проред : 2-5/8" x 3-5/8" дупчиња 3" x 3" Приложување Топ платно Големина : 3/8". ➤3 Година Компанија Поддржана Гаранција за сите ICONCASTERWHEELS Производ.Ние стоиме зад нашите производи.Ние нудиме 3-годишна гаранција за сите наши производи.За да ги видите сите наши производи се следат ICONCASTERWHEELS. ➤Врвот Брава, Сопирачки систем е составен од целосно запечатени топката лагери за непречено swiveling и најдобра заштита од прашина и остатоци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди