.

.

New
3 инчен Метал Вртливата Челик Рициново Без Сопирачки (4 Парчиња)

3 инчен Метал Вртливата Челик Рициново Без Сопирачки (4 Парчиња)

DEN 599.76

Тековен
Во продавницата

Ротираат 360 степени.Капацитет : 300lbs секој.Плоча Големина : 2.5" (63mm) x 3.5" (90mm).Дупка центар да дупка центар : 1.7" (44mm) x 2.8" (72mm).Монтажа дупка димензии : 0.39" (10мм).Тркала Кол. : 3" (75mm).Тркала Ширина 1.1" (28mm).Тркала Материјал : Железо.Вкупна Висина : 3.8" (97mm).Вклучува : 4 Pack 3" рициново тркала.Карактеристики : * Ротира 360 степени.* Капацитет : 300lbs секоја* Плоча Големина : 2.5" (63mm) x 3.5" (90mm)* Дупка центар да дупка центар : 1.7" (44mm) x 2.8" (72mm)* Монтажа дупка димензии : 0.39" (10мм)* Тркала Кол. : 3" (75mm)* Тркала Ширина 1.1" (28mm)* Тркала Материјал : Железо* вкупна Висина : 3.8" (97mm)* Вклучува : 4 Pack 3" рициново тркала.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди