.

.

New
2 Ролни Јасно Полица Лагер со Не Лепило ЕВА Материјал, 17.7 x 59in Водоотпорен Не се Лизга Полица Облоги за Кујна Шкафот Кабинети Фрижидер Полици Инфомација

2 Ролни Јасно Полица Лагер со Не Лепило ЕВА Материјал, 17.7 x 59in Водоотпорен Не се Лизга Полица Облоги за Кујна Шкафот

DEN 335.76

Тековен
Во продавницата

Чекор 4 : Намалување на полица лагер со ножици.Лесно може да се чистат со благ сапун или влажна крпа или сунѓер.7 x 59in (45 x 150cm ). 【Широко се Користи】поставата хартија може да се сечат во посакуваната големина.Ве молиме не место на мат во близина на топлина или оган извор за да се избегне омекнување или деформација.Се користи во маса : за Да се заштити десктоп од тоа да биде изгребани и заштита на оригиналниот изглед на десктоп и да работат поефикасно.Step2 : осигурајте се дека површината темелно чисти и целосно да се исуши.Инсталација Чекори : Step1 : Избрише прашина исклучен пред да го користите.Мие, еднократно, цврсти и издржливи, лесно да се направи и во голема мера го заштедите вашето време!Топло Совети за Клиенти : ве Молам не ја гребете со облик алатка или намалување нешто на тастатурата за да се избегне производот штета.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди