.

.

New
Половината Тример за Жените Губење на Тежината, Половината Тренер Сауна Пот Тренингот Shaper, Neoprene-Слободен Половината Cincher, Сауна Слабеење Појас

Половината Тример за Жените Губење на Тежината, Половината Тренер Сауна Пот Тренингот Shaper, Neoprene-Слободен Половината

DEN 455.76

Тековен
Во продавницата

Лесни и флексибилни, овозможува комплетна опсег на движење на вашето тело.Половината Тример ќе навивам вашиот стомак се во форма на вашиот половината, и да ви даде дека тон и атлетски изглед секогаш сте сакале.Со својот дизајн дискретна, никој не ќе знае дека сте облечени во пот вест!.Целосно neoprene-слободни поради фаул мирис, додаде рефус, и нејзините познати асоцијација со алергиски реакции на кожата и иритација.Вашата телесна температура ќе се зголеми, така што пот повеќе и ќе ја изгуби вода тежина и фрли фунти молња-брзо.Тоа калапи и се движи со вашиот јадро и половината време на вежбање во теретана, јога, кардио, велосипедизам, или едноставно работи errands.Ајде да работиме за вас, и види како ќе пот повеќе и фрли фунти побрзо, добивање сте поблиску до вашето слабеење цели.е екстремно флексибилен, разновиден и дискретна.Со повисока водат вредност во споредба со другите активни Сауна Половината Trimmers, корсети, тренингот ремени, и кошули, нема да се добие на начин на вас вршење на твоите најдобри.Зголемено потење, исто така, помага со detoxifying и чистење на порите.Надворешниот перформанси компресија ткаенина веднаш slims и форми на вашето тело, и ја намалува вашите стомачни област и половината.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди