.

.

New
Половината Тренер, Бедрото Тример за Жените Губење на Тежината Секојдневна облека,3-во-1 Високо Половината Задник Lifter Бедрото Тренер

Половината Тренер, Бедрото Тример за Жените Губење на Тежината Секојдневна облека,3-во-1 Високо Половината Задник Lifter

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Половината и Ногата Тренер】 - Ова thermogenic вежба облека е направен од еластична neoprene, која се движи со вашето тело за време на било кој тип на тренингот.Тоа е лесно да се чисти, погоден за вашето тело, и има добар breathability.Не ја иритираат кожата.Може да биде неточен, во должина и стегање.Многу погодна за абдоминална обука. 【Две Големина】- S/M : Половината-Max-95cm37.4", Половината-Min-60cm23.6"; L/XL : Половината-Max-110cm43.3", Половината-Min-96cm37.8". 【Прилагодливи појас】- Половината Тример & бедрото тренер со две прилагодливи ремени околу бутовите е флексибилен за да се прилагоди на вашиот големината и обликот и contoured да собере околу надколеницата удобно за време на вежба, да се обезбеди ефикасна бедрото поддршка и задржете на мускулите совршено.Со посебен не се лизга мрежа внатрешни работи површината за да се спречи лизгање, зачестеноста, и се движат од било каков вид за време на вашите нозе вежбање. 【Совршено Тело Shaper】- Ова половината и бедрото traine интензивира потење во вашиот јадро и до 3 пати повеќе од редовниот фитнес облека,половината тренер snuggly околу вашиот midsection, работат својата магија од вашиот половината, надолу за да ги бедрото, работи како половината тример, во меѓувреме им помага на телото за назад и напред како што тренингот. 【AUGOLA Бренд Вашиот Избор】- обликот носат може да го израмните стомакот,намалување на половината,поддршка назад,постпартален обновување,подобрување на држењето на телото,ослободување половината болка,заштита на ' рбетот,забрзување на масти гори, додека се вежба,во комбинација со здрава посна исхрана и пијат многу вода за губење на тежината.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди