.

.

New
KESYOO 18 КОМПЈУТЕРИ Железо-за Шиење Жан Парчиња Облека Поправка Печ за Полнење за Јакни Тексас Не се Шие DIY Applique за Лактот Панталони Колена

KESYOO 18 КОМПЈУТЕРИ Железо-за Шиење Жан Парчиња Облека Поправка Печ за Полнење за Јакни Тексас Не се Шие DIY Applique

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Шарени избори да се зајакне и да ги красат многу различни апликации.Широка примена : добро за поправка на проекти и декорирање, поправа маици, фармерки, здолништа, ранци и многу други предмети за домаќинството.Лесен за користење : железо или шиење на; Намалување на печ во форми пред-топлина на вашиот железо да 150â"ѓ, потоа позиција на далноводи и притиснете 7-15 секунди.Исто така, може да бидат поправени со игли, декоративни фармерки крпа.Description If имате било какви прашања во врска со нашата Шиење Жан Закрпи кога ќе се добие тоа, ве молиме слободно да ни се обратите за помош во секое време,ние ќе се дојде до вас, како е можно поскоро и да се обидуваме се потрудиме да ви помогнат и да им даде на вашиот задоволително решение.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Крпа.- Големина : За 4.9 x 3,7 инчи.- Како да се DIY : Чекор 1 - Одредување на формата.Чекор 2 - Отсечени форма.Чекор 3 - Железо со притисок за 50-60 секунди.Чекор 4 - Железо грбот и завршува.Пакет Including18 x Поправка Закрпи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди