.

.

New
Sebamed Анти-Рашири Марк Крим Рашири Марк Крим - за Бременост Рашири Марк & Превенција на Масло се Водат Марка Отстранување Крем за Бремени Жени, Мајки - Безбедно за Сите

Sebamed Анти-Рашири Марк Крим Рашири Марк Крим - за Бременост Рашири Марк & Превенција на Масло се Водат Марка Отстранување

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[Стрии] Помага да се спречи и да се намали појавата на постојните stretchmarks. [КОЖАТА РЕСТАВРАЦИЈА] Помага да се врати на корективни ткиво околу влијае на кожата. [МАКСИМАЛНА ТОЛЕРАНЦИЈА] Безбеден за сите кожата области како на градите, стомакот, колковите & горниот дел на бутовите. [СМИРУВАЧКИ КРЕМ] Погодна како масажа крем и безбедно за употреба со било типот на кожата, тонусот и возраст. [ТРОЈНО МЕКА ФОРМУЛА] Дека не е боење и е компатибилен со sonograms и бременоста безбедно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди