.

.

New
Glittel Електронски Брави на вратите, Smart Брави на вратите, Отпечатоци Брави на вратите, Комбинација Брави на вратите во Боја: Црна, Материјал: не ' Рѓосувачки Челик, Гол?

Glittel Електронски Брави на вратите, Smart Брави на вратите, Отпечатоци Брави на вратите, Комбинација Брави на вратите

DEN 326.40

Тековен
Во продавницата

1.[Фино брусење површината]Полирање повеќеканални површински третман како што се electroplating на површината, отпорност на корозија и не е лесно да се промени бојата. 2.[Анти-насилство отклучување]Насилство кога подигање на заклучување на страната веднаш издава пискав аларм ефикасна потсетам users Ensure сопствениот живот, сопственост безбедност. 3.[Скриени механичкото копче]Скриени дизајн, спречи блокадата, спречување на прашината, повеќе убави и без електрична енергија или вонредна копче за да го отворите поклопецот може да се користи механички скролување за да ја отворите. 4.[Квалитет на Производите]се Задржи чекор со времето развој и пазарот на кој се совпаѓа со smart брави, и од other Factory, секој да помине строгите инспекција за да се обезбеди дека корисниците добиваат секој заклучување е квалитетот на производот. 5. [Топло потсети] кога ќе ја прими стоката, ве молиме отворете стоката во предниот дел на курир, проверете ја кутијата или курир пакет за пакување и затворање заврши скенирањето, ве молиме проверете стоката на место, ако наидете на проблеми, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Отпечаток капацитет на складирање : 100 (парчиња)Отклучување пати; > 100000 (пати)Скенирање време :

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди