.

.

New
Уметноста Мрежа Винил Складирање Чантата со Рачка и Патент, Водоотпорен Уметност Снабдување Складирање Транспарентен Торба за Големи Постери, Постер Одбор, Слика?

Уметноста Мрежа Винил Складирање Чантата со Рачка и Патент, Водоотпорен Уметност Снабдување Складирање Транспарентен Торба

DEN 2037.60

Тековен
Во продавницата

МАТЕРИЈАЛ : телото на уметноста складирање торба е направена од мрежа ПВЦ, тешки-должност и отпорен на вода; работ на чување торба е изработени од најлон,силен и долготраен; рачката на уметноста винил торба е направен од кожа, удобно и висок квалитет.КАРАКТЕРИСТИКИ : Транспарентен ПВЦ пластични тело ви овозможува јасно да се види содржината во торба и да се најде она што го сакате лесно.Патент затворање може да се спречи вашиот материјал паѓа надвор.Уникатен кожа се справи со дизајн ја прави вашата страна удобно.МЕРЕЊЕ : 25×19inches; уметноста складирање торба има голем капацитет за сместување на различни нешта.ИДЕАЛЕН ЗА : Големи Постери, Постер Одбор, Сликарство, Огласна Табла Материјали, Табели, Уметнички Дела, како и сите други наставно meterials.ПРЕДНОСТИ : уметноста мрежа винил складирање чантата со рачка и патент може да биде доволно силна за носење и се движат.Чување на чантата може да се заштити вашиот објекти од уништување на дожд и прашина.Вие не треба да се грижите за брчките уништува вашиот работи.Уметноста складирање торба нема да го окупира вашиот простор, бидејќи тоа може да биде укината до кога не ви е потребна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди