.

.

New
Nicpro Надградба Уметност Портфолио Торба 24 x 36 Инчи Водоотпорен Уметник Носи Торба Тешко Двострано Здрав со Рака,Складирање за Уметнички дела Скица на Цртеж Фотограф

Nicpro Надградба Уметност Портфолио Торба 24 x 36 Инчи Водоотпорен Уметник Носи Торба Тешко Двострано Здрав со Рака,Складирање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Nicpro уметност портфолио торба е направен од тешки, црни најлон ткаенина со винил засилен агли ,жица-пораби рамка која е солидна, но лесни, издржливи,солза-доказ, водоотпорен, и чисти до лесно.Најчестите Големина на 24" x 36" - Ширина Проширува до 4".За носење, главно за чување на презентација одбори, постер одбори, платно, рамки,исто така можете да ја запази големи скица влошки, книги, отпечатоци, или било која друга уметност снабдување.Имаш опција да се користат рачки како редовни врвот рачки или да се конвертира во една прилагодливи рамо, рака,направете го тоа Лесно Да се Носат за луѓето од сите височини.Револуционерниот дизајн комбинира строгите страни резултира со извонредна заштита.Внатрешни ремени и 1 голема внатрешни џебови,1 мала внатрешни џебови (патент),1 голема страна џеб во предни задржи трудови и уметност организирани,1 мала страна џеб на грбот (патент). 100% РИЗИК НАБАВКА : Ако не сте задоволни со Nicpro Уметност Портфолио Случај ,ние сме многу среќни или да се обезбеди еден не-прашања поставувани Рефундирање или Замена.Цел денес ризик бесплатно!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди