.

.

New
Itoya Уметност Портфолија (ITYIA1212)

Itoya Уметност Портфолија (ITYIA1212)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

24 топ-вчитување, јасно полипропилен ракавите не ќе се држи до копир тонер.Реверзибилна ' рбет вметнете ви овозможува да ја прилагодите вашиот наслов и организација.Издржливи полипропилен изградба на страници и поклопецот е ПВЦ-слободни и киселина-слободни.Албум Капацитет : 48 од 11" x 17" Портрет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди