.

.

New
ZHANGUK Масажа Лист Set - Свиленкаста, Навремено Отпорни, Quilting Европската Убавина Кревет Покрие Едноставна Кадење Тело Спа Постелнина Кревет Здолниште Столче Покрие По?

ZHANGUK Масажа Лист Set - Свиленкаста, Навремено Отпорни, Quilting Европската Убавина Кревет Покрие Едноставна Кадење Тело

DEN 2337.60

Тековен
Во продавницата

Супериорен Влакна : 100% Полиестер,Што е Направен Од Мек Полиестер Влакна, Па Тоа е Анти-избледи И Анти-намали, па Дури и Со Дневна употреба.Тоа е Потрајни Од Заеднички материјали.Како што е Споменато Да се Мијат, Тоа е Лесно Да се Мијат.Само Перат И Исушете Го На Ниска Или Средна температура.Машина перат : за разлика од памук, Микрофибер ќе не пилула.Elegent стил : прекрасен кавга дизајн карактеристики се собраа возбудува околу 3 страни од креветот за класичен,Убав,долготрајни. ✿ 100% Прекрасно Искуство : изработени со највисок квалитет на изработка, така да знаеш дека тоа е издржлив!Прекрасна боја избори ќе го направат вашиот дом или продавница изгледа како едно списание. ✿ Нашите ZHANGUK Живот Посветеност : Горди да се обезбеди апсолутна најдобри услуги на клиентите во индустријата.За која било причина, мислите дека оваа масажа чаршаф поставите не е погодна за вас, можете да поднесе извештај до нас, и ние ќе одговорите на сите е-мејл и да се справи со проблемот во рок од 12 часа. ★ Уникатен Масажа Кревет Во Собата, Стилски Дизајн! ★✿ Се чувствуваат разликата-со помош на удобно масажа листови, клиентот е телото поудобно, и во секое време по завршувањето на работа, тој се чувствува освежени и полни со виталност.✿ На свилен мека, повеќето удобно и на најлуксузните постелнина можете да ги најдете.Погоден за вашиот дом или вашата повеќето професионални продавница!Типична примена:салон за убавина;Масажа Соба;салон за Убавина;дом–здравје;Луксузен Хотел;здравствен Клуб;сауна, Бања Соба И Повеќе Пакетот Вклучува : 1 Сет Масажа Табела Постелнина, Вклучувајќи,1 Парче Масажа Табела Здолниште,1 Парче Перница Случај,1 Парче Столче Капак.Материјал : Polyester Pattern : Солидна боја●∨● 【Професионална Услуга Тим】√ Секој производ има се подложени на строга контрола на квалитетот.√ Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или проблеми предизвикани од транспортот, ве молиме ни e-mail. √ Нашата професионална услуга тим ќе ви послужи wholeheartedly. √ Одговор на секоја порака во рок од 12 часа.√ Додади во кошничка сега!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди