.

.

New
ZHANGUK Масажа Лист Set - Свиленкаста, Навремено Отпорни, Солидна Боја Едноставна Убавина Кревет Покрива Кожата-Friendly Салон Тело Кадење Спа Табела Покрие Постелнина 70x185cm

ZHANGUK Масажа Лист Set - Свиленкаста, Навремено Отпорни, Солидна Боја Едноставна Убавина Кревет Покрива Кожата-Friendly

DEN 2370.48

Тековен
Во продавницата

Ткаенината Е Мека И Кожа-пријателски, Има Силна Навремено Отпор, Не Исчезнат После Миење, Има Поголема Густина, Отпорност на Абење И drape.Убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобри целата околина на вашата соба или во бањата.Одлично се вклопуваат : Нашата масажа табела здолниште мерки.Одговара на сите стандардна големина стационарни и подвижни масажа маси, И уредно се крие нешто што треба да ги чувате под. ✿ 100% Прекрасно Искуство : изработени со највисок квалитет на изработка, така да знаеш дека тоа е издржлив!Прекрасна боја избори ќе го направат вашиот дом или продавница изгледа како едно списание. ✿ Нашите ZHANGUK Живот Посветеност : Горди да се обезбеди апсолутна најдобри услуги на клиентите во индустријата.За која било причина, мислите дека оваа масажа чаршаф поставите не е погодна за вас, можете да поднесе извештај до нас, и ние ќе одговорите на сите е-мејл и да се справи со проблемот во рок од 12 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди