.

.

New
Листови Големи Расположливиот Хартија Drape Покритие, Еден Ply, 40 X 71 Инчен, (Кутија од 40), Преглед, Третман, Опрема, Спа, Пациентот, Клиентот, Салон за Масажа Кревет, Стол, ?

Листови Големи Расположливиот Хартија Drape Покритие, Еден Ply, 40 X 71 Инчен, (Кутија од 40), Преглед, Третман, Опрема,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Изработени од не-плетени расположливиот материјал, евтини и лесни за употреба.Тоа има памук-како се чувствуваат и е многу мека да се релаксираат вас.Водоотпорен, oilproof, хигиенски и да се обезбеди добра breathability.Може да ги исполни вашите различни потреби и лесно одговара на кревет или на маса.Дизајниран за масажа-стил маси, во болница или на салон за убавина кревети, итн.исто така, може да се користат дома или во движење.Опис : - Стерилни за Еднократна употреба Bedsheets, Здравје и Безбедност Хигиенски, мек и удобен за клиентот. - Се чувствува како природна состојба, никаква бучава, не ќе се држи на клиентот како хартија - Опремени, дебела и издржливи - Универзална големина одговара на речиси сите подвижни и фиксните табели, на еластична бенд нуди сит се вклопуваат. - Погоден за салон за убавина,масажа салон, хотел, тетоважа, болница,физички преглед центар,дома или патување употреба Спецификација : - Материјал : Не-плетени ПП Боја : Бела - Единица Лист Големина : Прибл. 100 x 180cm - Количина : 40 Парчиња/ Пакет Пакетот Вклучува : 40 Парчиња Расположливиот Кревет Листови Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.

Останатите карактеристики

- Material:
Non-woven PP
- Color:
White
- Unit Sheet Size:
Approx. 100 x 180cm
- Quantity:
40 Pieces/ Pack
Package Includes:
40 Pieces Disposable Bed Sheets :
Note:
Size for manual measurement, there may be a 0 to 1 cm error, belongs to the normal phenomenon. :
Обновено

Слични понуди