.

.

New
Leowefowa 7X5FT Јапонски Стил Позадина Чај Церемонијата Backdrops за Фотографија Душекот Јапонија Соба Винил Фото Позадина француски Прозорецот за Внатрешни работи Позадина

Leowefowa 7X5FT Јапонски Стил Позадина Чај Церемонијата Backdrops за Фотографија Душекот Јапонија Соба Винил Фото Позадина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Големина : 7 (W) x 5 (H) FT /2.2 метар широк x 1.5 метри висока .Предаден од страна на e Packet ,обично тоа треба цела 10-15 работни дена.Материјал : Винил; мала тежина; Тоа може да биде пати; лесно да се носат.Fetures : Висока резолуција, силна артикулационите; модели се лесна ;згаснат-отпорни .Тоа може да брис со вода, лесно е да се чува чист.Тип : Компјутер Насликани деца деца новороденче возрасни портрети или производ фотографија, видео backdrops или дисплеи; TV дигиталната фотографија; разноврсна позадина и е дело на уметноста.Тоа може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација и така натаму.Карактеристики : Користење на серија на високо-технолошки дигитални производство на опрема внимателно направени дигитални слики инкџет слики.Различни осветлување ќе имаат различни снимање ефект, можете да се обидете да ја подесите светлата да се направи вашите фотографии подобро.Според владеењето на поштата, сите backdrops ќе ја испрати од укината, Па може да има некои набори.Тука се начини да се реши тоа.(А)да го промовираме до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.(Б)Железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо, тогаш тоа ќе биде мазна повторно. (В)се Откажам производот.Висат некои објекти под неа.Чувајте го во тесна статус за 3-4 дена.Како Да Ги Прилагодите На ?Ние ги доставуваме позадина со истата слика во други димензии, како што се 5x3ft ,3x5ft, 4x5ft, 5x5ft, 5x7ft, 6x9ft, 8x10ft, 10x10ft, 8x12ft, 10x12ft 10x20ft итн.1. Може да се каже големина што ви треба со е-мејл или порака, тогаш може да се печати на правото големина за вас.Тоа е Бесплатно.2. Ако сакате вашите омилени слики и големини, само ни даде вашите слики и големини, тогаш можеме да направиме за вас.Тоа е Бесплатно.Пакет содржи : 1 x Фотографија Позадина 7 x 5 FT/ 2.2 x 1.5 М (Виткање)на усните или Стојат за Фотографија (не се вклучуваат)ве Молам, разберете дека секој компјутер на екранот е различен, затоа,бои може да се разликува малку.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди