.

.

New
OUYIDA Денот на Вљубените 7X5FT Тема Сликовно Крпа Фотографија Позадина на Компјутерот Печатен Винил Позадина VDD002

OUYIDA Денот на Вљубените 7X5FT Тема Сликовно Крпа Фотографија Позадина на Компјутерот Печатен Винил Позадина VDD002

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : Тенок Винил, Лесна,Нема џеб,компјутерот печатен за реализам,со висок квалитет,живописни бои и многу јасно.Печатени на хемиски влакна материјал за мала тежина и лесен за управување, одлична боја третман и реални детали.Тоа може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација .среќен роденден декорација, cosplay, деца роденден, бебе туш и така натаму.Идеален за студио, клуб, настан или насловна фотографија, убава, разновиден позадина и е дело на уметноста.Објектот испратите укината, лесен за носење, брис со вода, лесно е да се чува чист; висока резолуција, силна артикулационите; винил backdrops се водоотпорни, отсјај слободни и се тркалаат станот.На Денот на Вљубените Позадина е класичен фотографија позадина реквизити,помогне на фотографи се создаде совршена фотографија.Сега своето доаѓање!!.Материјал : винил позадина не се перат.Боја : Висока резолуција на Компјутерот печатен со око-фаќање на детали и lifelike бои,не-рефлективна.Затворен снимање,свадба,забава,клуб,фестивали,роденден,бебето тушеви,видео,TVlive,You Tube,дигитална фотографија,фото студио проп.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди