.

.

New
Женска Зимска Јакна,Жените Топол Капут Јакна Outwear Крзно' Наредени Ровот Зима Маскирани Дебели Overcoat

Женска Зимска Јакна,Жените Топол Капут Јакна Outwear Крзно' Наредени Ровот Зима Маскирани Дебели Overcoat

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

фланелен боксери јакна жените.Направени во САД или Увезуваат.преголеми flannels за жените.raincoats за возрасни жени затворање.Машина За Миење. 【Совети】големина работи мали, ве молиме обратете се на големината на табелата во сликата и изберете соодветна големина. 【Повод】Одлична за дневно, повремено, на шопинг, на работа, на улица, училиште, канцеларија и слично.СОВРШЕН дуксери за секојдневно носење. 【Дизајн】Едноставен и секојдневен дизајн, со дечко slouchy стил, секојдневен лабава џемпер outerwear грб, шармантна, мека лесни поврзана џемпери.Мора да се има грб во кул ден.Оваа елегантна поврзана cardigan џемпер лесно да се спарите со Т-маици, резервоар блузи, блузи, Фармерки, leggings, да се облекува, здолништа, чевли и слично во Пролет, Есен и студена Зима. 【Внимание】 : Рака мие/машина за миење, не користете кајгана.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува.Ве молиме да се купи според нашите големина на табелата!Боите можат да бидат малку различни, поради различни прикази и резолуции.Ви благодариме за вашето разбирање. 【Функција】Долг ракав/ диносаурус качулка/ bunny качулка со уши/ жаба качулка/ вратоврска боја дуксери за жените/ култури дуксери за жените/ култури zip до качулка/ скелет zip до качулка/ y2k zip до качулка/ kawaii качулка/ исече zip до качулка/ преголеми качулка/ џеб/ crewneck суичери/ преголеми sweatshirt за жените/ вратоврска боја суичери за жените/ култури суичери за жените/ женска crewneck sweatshirt/ худ/ не худ/ drawstring/ симпатична графика печатени. 【Совети】големина работи мали, ве молиме обратете се на големината на табелата во сликата и изберете соодветна големина.Боја : Сива | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди