.

.

New
PJRYC Ранец Платно Туристички Ранец Мажите Ранец Секојдневен Торба Голема Црна, Сина, Кафена, Сива (Боја : Сива боја, Големина : Една Големина)

PJRYC Ранец Платно Туристички Ранец Мажите Ранец Секојдневен Торба Голема Црна, Сина, Кафена, Сива (Боја : Сива боја, Големина

DEN 504.00

Тековен
Во продавницата

Тоа е голем моден ранец за работа, кампус, салата, одмор, викенд одмор, патување и дневен одмор употреба.Совршен ранец со голем капацитет и мала тежина, погодна за активности на отворено како што риболов, пешачењето, кампување, планинарење, да се патува.Повеќе независни џебови може да се сместат мали објекти со голем капацитет.На странични џебови обезбеди удобен простор за чадори или шишиња со вода.Должината на рамо, рака може да се прилагоди.Големина : Еден size Material : Canvas Color : Црна , Сина , Кафе , Gray Opening тип : Haspstyle : vintage Notice : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3мм, и бидете сигурни дека не предвид пред да нарачате.Поради различните позиции на слики, боите може да се хроматските аберации, ве молиме да се разбере.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди