.

.

New
Fftian Апстракт Точки Геометриски Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Шема Јаже Crossbody Торба

Fftian Апстракт Точки Геометриски Прашка Ранец,Патување Пешачење Daypack Шема Јаже Crossbody Торба

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Димензии : 15.3 X 7.5 X 3.5 Инчи (L X W X H).Производ Перформанси : Ова Градите Торба Е Направен Од Висок Квалитет, Висока Густина И Издржлив Материјал, Кој Има Добра Навремено Отпорност И Издржливост.Висок Капацитет За Складирање, Може Да Се Приспособат На Многу Објекти, Како Што Се Ipad, Книги, Облека, Камери Итн.Таму Е Налепница Ќеса На Двете Страни На Градите Торба, Која Може Да Биде Поставена Со Чадори Или Чаши Вода.Рака Е Светлина И Лесни, Кои Може Да Се Намали Рамо Притисок.Воздух-Пропустливост Задебелена Рамо Појас И Задната Плоча Се Многу Удобно.Мулти-Функционална Површина, Accessary Оддел Со Функционална Џебови За Да Се Задржи Кабелот За Напојување, Глувчето, Книги, Ливчиња И Др.Може Да Се Користи Како Гласник Торба / Торба / Crossbody Ранец / Неврзан Daypack / Прашка Торба / Градите Торба / Патна Торба / Работа Или Бизнис Торба, Погоден За Канцеларија, Училиште, Отворено, Деловни И Други Прилики.Додаток Изградба : Постои Патент Главниот Џеб Во Внатрешноста, И Налепница Торба Во Внатрешноста, Која Е Тесна И Затворени; Надворешната Страна Е Отворен Џеб, Најдалечните Патент Е Ископа Торба, И Секоја Страна Има Налепница Торба.Постојат Два Уво Копчиња На Дното На Торбата.Можете Да Изберете На Левото Рамо Или На Десно Рамо Според Сопствените Навики.Применливи Сценарија : Многу Погодна За Кратко Растојание На Патување, Да Работат И Секојдневно Патување.Апстракт Точки Геометриски Крст На Градите Торба Diagonally Easy Пристап До Мобилен Телефон : Тоа Може Да Биде Лесно Да Се Вчита Во Мобилни Телефони, I-Влошки, Книги, Облека, Камери Итн.Два Страна Мрежа Џебови : Може Да Се Одржи Во Шишиња И Чадори.Прилагодливи Лево Рамо, Рака : Рамо Ремени Се Прилагодливи И Можете Да Ги Носи На Левата Или Десната Страна.Кој Е Ергономски Дизајн, Овој Пакет Е Поудобно Да Tote Околу Од Тежок Ранец Дека Вирус На Вашето Тело.Прилагодливи Satchel Рамо Strap Flexible Satchel Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди Лабава Или Тесни.Совршено Се Вклопуваат За Вашиот Body Multi-Purpose Can Се Користи За Градите Торба, Прашка Торба, Патна Торба, Crossbody Ранец, Рамо Ранец, Секојдневен Daypack Washing Инструкции : Тоа Е Препорачливо Да Се Мијат Со Рака, Без Пеглање, И Не Кајгана.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди