.

.

New
Повик Ранец Сирена Спортски Торби За Надворешни Работи Шопинг

Повик Ранец Сирена Спортски Торби За Надворешни Работи Шопинг

DEN 743.76

Тековен
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ★ Структура : Ранец големина : 11.5x8x16 инчи (29.4x20x40cm).Тоа е лесно да се носат notepads, картичка читатели и други предмети.Постојат 4 џебови во внатрешноста за лесно носење на лап-топ компјутери.Постојат 2 странични џебови за чување шишиња со вода, чадори и други предмети. ★Материјал : Twill ткаат + плетенка појас + нето торба, издржлив и лесен за носење.DIY персоналните сопствени обрасци се примамливо и импресивен; печатени прашање има добра постојаност на боја. ★Удобност : Тоа се чувствува удобно во рака и е опремен со прилагодливи рамо ремени за засилување.Ова обезбедува најдобрите удобност за рамената.На прилагодливи рамо, рака е многу погодна за изборот на соодветна должина на рамо, рака да се направи на рамо, рака блиску до рамо и да се направи вашиот назад се чувствуваат поудобно. ★Карактеристики : Таму е главната капацитет на кеса + 4 внатрешните џебови плус 2 странични џебови и 1 пред патент џеб.Мулти-џеб дизајн го прави полесно за вас да се користи, и празна торба може да се постави, и торба е беспомошна и полесно да се носат книги , Врзива, облека.Стави на куп и чадор во надворешниот торба. ★Повод : Погоден како училиште ранец за тинејџери, секојдневна употреба, кратки патувања, итн.Голем ранец за на училиште, работа, спорт, патување, прошетка, шопинг, кампување или други активности на отворено.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди