.

.

New
EKOBLA USB Ранец Змеј Две Пламен Античките Азиските Животни Злото Шеф Фантазија Убава Лавра

EKOBLA USB Ранец Змеј Две Пламен Античките Азиските Животни Злото Шеф Фантазија Убава Лавра

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

1、ДИМЕНЗИЈА : 18x13.4x8.3 инчи (H*L*W).Овој модерен ранец е многу убаво.На двете страни од торбата тело се предвидени со прилагодливи појаси за да се стегне и да ја зајакнат торба тело.Исто така постои и багажникот за на рака на грбот за својата погодност. 2、ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата ранец е направен од висока густина полиестер влакна, кој е издржлив, мека и еластична.Овој материјал не е водоотпорен.Се обезбеди безбедно и трајно ја користите секој ден. 3、ПОГОДНИ ПРИЛИКИ : Оваа торба со полнење преку USB порта е многу погодна за работа, студирање, деловни прилики и долги патувања.Можете да го полните вашиот мобилен телефон или компјутер во време кога нема моќ. 4、КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Оваа високо-квалитетни голем капацитет ранец, со USB кабелот за податоци и музика џек, можат да ја наплатат музика во еден чекор.Мулти-простор џеб : главната џеб може да се одржи книги, документи или облека, како и независни компјутер за замрзнување може да се одржи 13-16 инчен лаптоп или IPAD. 5、ПЕРЕЊЕ на ВЛАДАТА : препорачливо е да се мијат со рака или избрише со влажна крпа.Не кајгана.USB Ранец Змеј Две Пламен Античките Азиските Животни Злото Шеф Фантазија Убава Лавра Преносни Полиестер Торба за Мажи Жени Колеџ Училишниот Ранец со Полнење преку USB Порт Постојат 12 џебови.Главната џеб со голем простор во внатрешноста.Еден предниот џеб со два печ џебови и две пенкало џебови.Има џеб во предни.Има џеб во задниот дел.Мал џеб на рака.На левата страна, постојат USB интерфејс, два сокети и две податочни кабли во внатрешноста, која може да се наплатат и да слушаат музика.Постои рака на грбот кои можат да бидат обесени на трупот.Постои дише воздух перница во задниот за ублажување на притисокот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди