.

.

New
Haglofs Bergspår 25l Ранец Една Големина

Haglofs Bergspår 25l Ранец Една Големина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Скарлет Црвено.Треба сигурен придружник за вашата дневна истражувања?Не гледам подалеку : тука е овој паметен и здрав ранец.Тоа е темелно дизајниран со сите карактеристики ви треба за лесно патувања или долги воз патувања.Ќе се најде некој достапни главната преграда, компјутер оддел, и стратешки поставена џебови каде можете да ги чувате вашите essentials.Направен од тешки рециклирани ткаенини и издржливи патентите, со поместена и засилен дното; подготвена да се справи со десетици идните патувања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди