.

.

New
ДРЖАВАТА Lorimer Ранец, Маслиново Најлон

ДРЖАВАТА Lorimer Ранец, Маслиново Најлон

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

СМИСЛЕНО ДИЗАЈНИРАН КЕСИ - Убава, смислено-дизајниран кеси кои даваат назад.Кожа врежана печ логото и потпис ДРЖАВАТА црвено занитвам.ЦЕЛОСНО ФУНКЦИОНАЛНА - Лаптоп ракав се вклопува во 13" лаптоп, 15" лаптоп ќе се вклопи во главната преграда надвор од поместена лаптоп џеб, пред двојно zip џебови, лесен пристап до безбедна zip џеб, метал изложени патентите, врвот шкафче јамка.ПРИЛАГОДЛИВ ЗА УДОБНОСТ - Мека поместена лесно прилагодливи ремени.КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - 100% најлон телото и се 100% полиестер внатрешни работи обвивка.ДИМЕНЗИИ - 16.93" H x 12.60" W x 5.12" D.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди