.

.

New
Сатенски Никел Кабинет се Повлече - 3-инчен Центар до Центар - Рачка

Сатенски Никел Кабинет се Повлече - 3-инчен Центар до Центар - Рачка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Должина : 6 инчи Ширина : 0.5 инчи. 3 Инчи центар до центар.Длабочина : 1.38 инчи.Современ кабинет се повлече справи изработени од високо квалитетен челик со сатен никел заврши.Сатенски Никел Кабинет се Повлече - 3-инчен Центар до Центар Модерна сатен никел кабинет хардвер 6 во x 1.38 во.Сиетл Хардвер Ко Сатен Никел Кабинет се Повлече - 3-Инчен Центар До Центар Челична Рачка - 6 во X 1.38 Во.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди