.

.

New
Berenson Adagio 3 Центар до Центар Кабинет се Справи со се Повлече, Масло Протри Бронза

Berenson Adagio 3 Центар до Центар Кабинет се Справи со се Повлече, Масло Протри Бронза

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Димензии : 3.625 x 1.25 x 0.375 инчи.Произведено во Кина.Производ од Berenson хардвер.Материјал Тип : цинк.Современ дизајн покажа простор и отворен кат планови.Овој стил често има чисти, елегантни линии и е обележана со солидна неутрални бои потенцирана од смелите удари на боја.Сложена состојба на храбар сепак едноставен е она што го прави овој стил толку софистицирани.Мазна, чиста, геометриски форми со неколку сложена детали.Полирани површини како што се хром се најпопуларните во овој стил на дизајн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди