.

.

New
WYF-WYJ Стаклена Врата се Повлече Рачка за Туш, SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Замена на Делови Бања Помогнам и да се Повлече Врата се Справи Сетови (Големина : 500mm)

WYF-WYJ Стаклена Врата се Повлече Рачка за Туш, SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Замена на Делови Бања Помогнам и да се

DEN 1146.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : висок-издржливост одделение-304 од не ' рѓосувачки челик.Safty, цврсти и издржливи.Врши подобро во анти-корозија, анти- ' рѓа и анти-оцрни.Дупка Растојание : растојанието меѓу центрите на двете дупки 300мм , 400mm , 500mm , 600mm по желба.Целосен Комплет : ги Вклучува сите хардвер монтажа, дихтунзи и ален клуч за Инсталација.Многу лесно да се инсталира!.Широко одговара за Монолитна Калено Стакло од Врата, совршено погодни за употреба во купатило, кујна, туш, wc, хотели и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Оваа врата се справи со е само погодна за еден врати, па така, ако имате двојно врата, па осигурајте се да го нарачате два.Совршен туш врата се справи со е направен од тешки 304 од не ' рѓосувачки челик, со многу висок квалитет.Дозволите за максимум корисникот тежина на 150kg, многу безбедна и стабилна!Ние нудиме најпознатите автентични и високо-квалитетни кујнски хардвер и бања хардвер.Искрено со нетрпение очекуваме да работиме со вас да се направи вашиот дом топло, безбедно, релаксирачки и уметнички.Или да направи вашиот хотел декорација повеќе безбедно и трајно!Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате без двоумење, ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи и услуги!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди