.

.

New
Во Тешка Категорија За Еднократна Употреба Пластичен Прибор За Јадење (Лажички - Црна, 250)

Во Тешка Категорија За Еднократна Употреба Пластичен Прибор За Јадење (Лажички - Црна, 250)

DEN 431.76

Тековен
Во продавницата

Тешки Прибор за Вистинска Храна - Нема повеќе да ги гледаат вашите гости борба за сечење месо или скрши нивниот лажици на печени компири.Елегантен Дизајн - Со елегантна црна боја и модерен дизајн, овие прибор нема да успее да ги импресионираат.Погодно за Еднократна употреба - Совршени за излети, спакувани ручеци, или само лесно чистење-до вечера.Тешка Должност од страна на Дизајнот - Полипропилен и здрав дизајн значи дека не треба да се жртвува јадење погодно за лесно чистење-up.За еднократна употреба пластични лажици.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди