.

.

New
Dripex Младите Преносни Кошарка Обрачот & Цел, 7.5-10ft Висина Прилагодливи 43 Кошарка Backboard Стои со Тркала & Fillable База на Стручни Судски Систем за Возрасни Деца Внатрешна/ Н

Dripex Младите Преносни Кошарка Обрачот & Цел, 7.5-10ft Висина Прилагодливи 43 Кошарка Backboard Стои со Тркала & Fillable

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

1.???? 【 Висина Прилагодливи во 6 НивоаСоодветни за Различни Возрасти】 Овој систем кошарка опрема лесно може да се прилагоди од 7.5 ft да 10ft во 6 различни нивоа, 2.3 m, 2.45 m, 2.6 m, 2.75 м, м 2.9 и 3.05 метри, кој гарантира дека возрасните, млади и деца на различни висини, со нивоа на вештини уживаат во кошарка во свој начин.Дизајниран со стандардни Φ 45 cm (18") кошарка rim и два високо квалитетни извори за да ги вежбате професионални одделение кои ги во секое време. 2.???? 【Избрани Пријателски МатеријалБезбедно т насилно забивање или висат на обрачот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди