.

.

New
Ураганот Замрзнување на Личните Воздух за Ладење Единица - Ниска Потрошувачка на Енергија со Користење на Evaporative Технологија, Компактен, Преносни Фан, Треска Возду?

Ураганот Замрзнување на Личните Воздух за Ладење Единица - Ниска Потрошувачка на Енергија со Користење на Evaporative Технологија,

DEN 1319.76

Тековен
Во продавницата

Поставете го врвот на dropper шише во diffuser кертриџ и да се пополни.И со својата индивидуализира LED светло + Ноќ Светлина и ароматерапијата магла diffuser функција, сега можете да имате што веднаш кул и релаксирачки време со само неколку допир на копче!Креирај свој микроклима на свеж и чист воздух од вашата работна маса, кујна, кревет, канцеларија, дневна соба, спална соба, и многу повеќе!Како Да Го Користите : 1.Кул Воздух Каде и да Одите : подгответе Се за вашите лични кул насекаде. Користење на обезбедениот USB кабел за да го поврзете уредот или да го користите 18650, Liion батерија, 2000m Ah да се користат во безжични режим.5 оз Работно Време : 68 Часа Покриеност : ~2ft на Струење на Ветер Филтер Тип : Evaporative Хартија Живот на Филтерот : 23 Месеци Напојување : USB 5 V DC5 Излез Тековната : = 2 A Батерија : 18650, Liion батерија, 2000m Ah Wattage : 0. Користете 430m L или 14. Пополни diffuser dropper шише со вода и 45 капки на вашиот склопот на етерични масла.Во потрага по малку студ Само додадете некои мраз во ладилникот е резервоар за вода за да се добие прекрасен експлозијата на ладен воздух!Оваа корисна уред за ладење, исто така, доаѓа опремен со заменливи композитни филтер хартија.Трансформира вашиот личен простор во invigorating не сте со многу сопствени преносни лични ладилникот.Исто така, можете да додадете неколку коцки мраз или користете ладна вода за ладилник искуство 2.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди