.

.

New
2021 Ултра Пренослив Evaporative Воздушен Кулер,120 DegreesTurn Ултра-Тивко ,Кампување, Дома, на Патување, Преносни (ЦРНА)... 124 143 x x 202mm

2021 Ултра Пренослив Evaporative Воздушен Кулер,120 DegreesTurn Ултра-Тивко ,Кампување, Дома, на Патување, Преносни (ЦРНА)...

DEN 959.76

Тековен
Во продавницата

▲【Три блок на вредноста】фан има три правец на вредноста, едно копче надградба, конверзија, според корисникот лични преференции за да се прилагоди на промените, ефективно веднаш. ▲【Автоматско управување】Едно-копче за автоматско замав, ротација спектар на 120 агли, па како да се постигне природен и свеж воздух излезна функција, во споредба со традиционалните фан, нема да предизвика главоболки предизвикани од долготрајно фиксна правец на излез. ▲【Atomized humidifying】 На atomizing и humidifying функција го прави фан имаат функција на овлажнител во исто време.Тоа е погоден за спиење кај главата од кревет, без чувство на сува дишење предизвикан од традиционалните климатизација, како и ефикасно ги решава проблемот на суви респираторен тракт за време на спиењето. ▲【На ниско ниво на бучава】Користат одличен мотори за да се постигне исклучително ниски оперативни шум, дури и на спиење користете нема да имаат некакво влијание. ▲【Преносни употреба】Можете да изберете да се поврзете со напојување од дома, или да ја користите кога нема напојување при патување со вашето семејство или собирање со пријателите, по USB полнењето.Фан достигна најдобар компатибилност во однос на производ големина и функции. 1.Оваа лични клима уред е комбинација на воздухот за ладење вентилатор, овлажнител, чување на свеж воздух и арома diffuser функционира со 2 одделни копчиња, можете да додадете мраз или вода за овлажнител функција, или да додадете ароматерапијата масло за ароматерапијата функција, тоа е добар избор за да се задржи на воздухот е свеж за домашна канцеларија 2.Три-speed брзина на ветрот на вредноста, atomization функција може да се вклучи и исклучи, поврзани со напојување за употреба или за полнење за употреба надвор 3.Во сува средина, тоа не е само голем фан, но исто така овлажнител, на екстремно ниски звук ќе се направи ќе се добие добар производ искуство 4.Без разлика дали тоа е канцеларија на животната средина, мал семеен собир, или на отворено патување одмор, својата прва-класа на квалитет може да се презентираат повеќето совршен употреба ефект 5.Во не-екстремни топли услови, тоа е подобро отколку традиционалните климатизација на воздух, влага задржување и спиење дишење искуство, како неопходен производ за дома патување, заслужуваат да го имаат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди