.

.

New
Децата Памук Престилка Јапонски Стил Лигавче Дома Облека Сликарство Мека Удобност Pinafore Престилка за Девојки и Момчиња (darkgrey, 23.2x25.9)

Децата Памук Престилка Јапонски Стил Лигавче Дома Облека Сликарство Мека Удобност Pinafore Престилка за Девојки и Момчиња

DEN 359.52

Тековен
Во продавницата

80% Памук, 20% Лен.Димензии : Должина : 23.2", Ширина : 25.9", Една големина одговара за 4 до 9 години дете.Одличен квалитет на ткаенина и крои, совршен за Девојки и Момчиња.Крстот-Назад Ремени, Без жици, тоа е лесно да се стави на и полетување, практичноста и удобно.Совршен за градинарство, кујна, задолженија, уметник smocks, или дури и удобно облека.Пакетот вклучува : 1 PC*Престилка. √Материјал состав : 80% памук 20% лен помеша. √Димензии : Должина : 23.2", Ширина : 25.9", Една големина одговара за 4 до 9 години дете. √Пакетот вклучува : 1 PC*Престилка.Можеби тоа ќе се малку различни од производот слика, бидејќи на различни светла и камерата, ве молиме да се разбере тоа.Ве молиме овозможи 1inch мерења грешка поради различни мерни методи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди