.

.

New
31-ви Роденден Украси за Мажите и Жените, Гроздобер 1991 Роденден Подароци, Партија Материјали - 31-Годишнината Присутни Престилка со 3 Џебови за Сопруг, Сопруга, Татко м

31-ви Роденден Украси за Мажите и Жените, Гроздобер 1991 Роденден Подароци, Партија Материјали - 31-Годишнината Присутни

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Смешно Desige】 Оваа престилка со овој смешен велејќи дека е Фантастичен подарок идеја за денот на таткото, роденден, Денот на Благодарноста или Божиќ.Најдобар подарок за мажите, тато, дедо, сопруг,пријатели.Подгответе се за готвење или отворено СКАРА со оваа смешна скара престилка. 【Практични Кујна Accesory】 Оваа персоналните престилка е идеален избор за кои уживаат трошење на време во кујната, како што се заштити облека од сите видови на несреќи.Без разлика дали тоа е готвење, barbequing, бразилецот или печење, оваа престилка се одлично да се има!. 【Прилагодлива Големина】 Тоа е удобен за носење и има прилагодлива должина вратот рака, така да може да се избере совршена висина за вас.Секој престилка ширина е 28 инчи и должина е 30 инчи. 【Функционална】 3 големи џебови пред престилка за лесно да се одржи вашите готвење gadget,леќата пакети,рецепт картички,potholders,мобилни,паричник,итн.Тоа го направи на 3 слој ткаенина, мека, стилски, лесни, но издржливи со мазна на допир. 【Перење Совети】 Машина перат; белење, хемиско чистење и собори на сушење не се дозволени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди