.

.

New
Смешни Престилка за Мажи Жени, Не Денес, Водоотпорен Престилка Прилагодливи Готвење Престилка Подарок за Татко ми и Мајка ми Папа Сопруга, Сопруг Пријатели Роденде

Смешни Престилка за Мажи Жени, Не Денес, Водоотпорен Престилка Прилагодливи Готвење Престилка Подарок за Татко ми и Мајка

DEN 167.76

Тековен
Во продавницата

Вратоврска затворање.Интересна Тема : Оваа престилка со интересна тема модели ќе биде голем нагласи, додавајќи забава и боја во вашиот живот или вашите пријатели' животи.Специјален Дизајн : Секој престилка е дизајниран од страна на професионален дизајнер.Интересни и убави модели кои истакнам вашиот личен карактер и вкус.Различни шеми и теми, сметам дека секогаш постои соодветен за вас или вашите пријатели.Совршен Подарок : Оваа престилка не е само погодна за сопствена употреба, но исто така и за подароци.Погоден за различни сцени или фестивали, на вашето семејство, пријатели, колеги итн.Големина : Приближно 28 инчи, широк и 34 инчи долго.Доаѓаат со 35-инчен долго половината вратоврска.Висок-квалитет:Високо-квалитетен водоотпорен композитни материјали.Тоа е помек од платно и е, исто така, издржливи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди