.

.

New
Nibana Прилагодено Г-дин & Г-ѓа Престилка, Мустаќи и Усни Дизајн Парови Престилка, се Прилагодува на Неговата и Нејзината Престилки Подарок Сет

Nibana Прилагодено Г-дин & Г-ѓа Престилка, Мустаќи и Усни Дизајн Парови Престилка, се Прилагодува на Неговата и Нејзината

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

СМЕШНИ ДИЗАЈН : Овие појавување на престилки, дефинитивно се идеален подарок за секоја двојка, без разлика дали тоа е за ново-weds, булчински туш, свадба годишнината или дури и housewarming подарок!Смешни брада и усна модели плус custom name направи вашиот уникатен подарок, и лицето кое го добива овој подарок ќе насмевка.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ : Овој Г-дин и Г-ѓа појавување престилка собата е направен од супериорен квалитет, издржливи ткаенини не се намали, отпорни на брчките, машина-перат, бледнеат-доказ, лесен за чистење и заштита на облека додека готвење од кујната маснотии, spills и храна дамки и нема да го соберете или навремено ако правилно се ракува!.ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : Оваа престилка одговараат доаѓа со прилагодливи рамо ремени и половината појас, па вие не мора да се грижите за изборот на вистинската големина.загарантирана да ги собере некој.Општи димензија на престилки е 31.9"должина x 23.2" ширина.ПРАКТИЧНА КУЈНА ACCESORY : Овие појавување престилки се идеален избор за парови кои уживаат трошење на време во кујната, донесе насмевки, радост, и кујна спомени во парови' животи, Тие заштита на облека од сите видови на несреќи.Без разлика дали тоа е barbequing, бразилецот или печење, овие престилки се големи да се наоколу!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние направивме овој newlywed подарок пакет да ; Ако не сте задоволни со вашиот Г-дин и Г-ѓа подароци за било која причина, ве молиме да допрат; Ние би сакал да се направат нештата десно.Сега можете да го имаат за таков договор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди