.

.

New
7/8-9 x 24A449 Поцинкуван Превоз Гром wNut

7/8-9 x 24A449 Поцинкуван Превоз Гром wNut

DEN 1566.24

Тековен
Во продавницата

НАШИТЕ ПРОФЕСИОНАЛНИ сврзувачки елементи често се наоѓа во положба што ги прави подложни на корозија и затоа е очигледен избор и во однос на тежината на енергија, изглед и перформанси.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПРОИЗВОДИ СЕ СИГУРНИ И ТРАЈНИ и се користи во многу апликации.Тоа е широко се користат и за приватни поправки и за одредување на делови од големи производствени капацитети.ИЗБЕРЕТЕ НАШИТЕ ЗАВРТКИ & ЗАВРТКИ ЗА ГЕНЕРАЛНА УПОТРЕБА.Тие се наменети за двете рачно и автоматски нарезници, извртување и затегнување со максимална сила развиена од страна на било алатка.ФАНТАСТИЧНИ ОТПОРНОСТ НА КОРОЗИЈА.Snap fastener комплет се користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини за индустријата. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!Ние нудиме голем избор на : Хексадецимален Завртки, Машина Завртки, Socket Head Завртки, Превоз Завртки, Заостануваат Завртки, Дрвени Завртки, Лим Завртки.Само изберете неколку и да го Додадете во Кошничката!.FASTENERS - НАЈДОБРО РЕШЕНИЕ ВО ПОПРАВКА РАБОТИ!Голем број од метрички хардвер ви овозможува да се купи избрани ореви и завртки, подлошки, навртки, завртки за дрво, замена на делови, креветчето хардвер, кои се достапни во различни стилови и материјали.Во каталогот, ќе се нуди избрани ореви и завртки колекции, пластична капа за подлошки, завртки за третираат дрво, метрички сврзувачки елементи на различни стандарди, форми, во зависност од спецификите на користење на модели за хардвер асортиман во собата.Мерката хардвер колекции прикажани во асортиманот се најдат примена во областа на изградба на метални конструкции, во градежната индустрија, во машинството, во областа на поправка и реставрација работи.Сите не ' рѓосувачки челик сврзувачки елементи се изработени од корозија-заштитени челик.Затоа, дури и кога се користи во тешки услови со висока влажност се одликува со издржливост и сигурност.Сите метрички хардвер асортиман презентирани во fastener продавница се во согласност со прифатените норми и се одобрени за употреба.Квалитетот болт постави, ѕвезда главата завртки, орев возачот организаторите покажуваат значителна сила и висока отпорност на абење.Тие се во можност да го издржат зголемување на механички, термички вибрации и товари без промена на оригинални карактеристики, обезбедување на силна приврзаност.НИЕ СМЕ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ ОРИЕНТИРАНА КОМПАНИЈА и сака да обезбеди најдобар квалитет на производот, услугата и цена е можно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди