.

.

New
Вилушка Лажица Сет, Висока Температура Отпорни Деца Хранење Прибор Рамен Криви Лажица Главата Дизајн парична Казна Изработка за Хранење(зелен)

Вилушка Лажица Сет, Висока Температура Отпорни Деца Хранење Прибор Рамен Криви Лажица Главата Дизајн парична Казна Изработка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Совршен за училишта, градинки, дневни центри, итн.Удобен и лесен за носење.Многу лесно да се чисти, машина за миење садови безбедно за чистење, трајни нерѓосувачки челик материјал, отпорни на нечистотија и висока температура отпорни.Се справи со не е лесно за детето да се сфати, и заоблени агли прави предници и лажици вклопуваат во мала уста, без повреда на бебето.Симпатична форма кратко се справи со вилушка и лажица сет, посебно дизајниран за бебе дете.Станот криви лажица главата дизајн задоволува бебе уста и го спречува бебе од голтање премногу храна.Функција : 1. Се справи со не е лесно за детето да се сфати, и заоблени агли прави предници и лажици вклопуваат во мала уста, без повреда на бебето.2. Многу лесно да се чисти, машина за миење садови безбедно за чистење, трајни нерѓосувачки челик материјал, отпорни на нечистотија и висока температура отпорни.3. Совршен за училишта, градинки, дневни центри, итн.Удобен и лесен за носење.4. Симпатична форма кратко се справи со вилушка и лажица сет, посебно дизајниран за бебе дете.5. Станот криви лажица главата дизајн задоволува бебе уста и го спречува бебе од голтање премногу храна.Спецификација : Предмет Тип : Вилушка Лажица Set Material : Нерѓосувачки Челик + Polypropylene Spoon Големина : Прибл. 2.9 x 11.9 x 2.9 cm / 1.1 x 4.7 x 1.1 in Fork Големина : Прибл. 2.1 x 11.9 x 2.9 cm / 0.8 x 4.7 x 1.1 во Пакет Листа : 1 x Вилушка Лажица Сет.

Останатите карактеристики

Item Type:
Fork Spoon Set
Material:
Stainless Steel + Polypropylene
Spoon Size:
Approx. 2.9 x 11.9 x 2.9cm / 1.1 x 4.7 x 1.1in
Fork Size:
Approx. 2.1 x 11.9 x 2.9cm / 0.8 x 4.7 x 1.1in
Package List:
1 x Fork Spoon Set :
Обновено

Слични понуди