.

.

New
2030100 - Pro Топлински Резервоар за Вода Капак компатибилен со Bissell

2030100 - Pro Топлински Резервоар за Вода Капак компатибилен со Bissell

DEN 2952.00

Тековен
Во продавницата

2030100 - Pro Топлински Резервоар за Вода Капак компатибилен со Bissell.Состојба : нова неискористени, неотворена, неоштетени објект во неговото пакување.Bissell Pro Heat Резервоарот За Вода Капак.Дел Број 203-0100, 2030100. Одговара на модели : 1370, 25 A3, 1622, 1623. 2030100 - Pro Топлински Резервоар за Вода Капак компатибилен со Bissell Condition : нови некористени, неотворена, неоштетени објект во неговото пакување.Bissell Pro Heat Резервоарот За Вода Капак.Дел Број 203-0100, 2030100.Одговара на модели : 1370, 25 A3, 1622, 1623.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди