.

.

New
Cffdoi Rotatable Автомобил Перење Четка Долго Се Справи Со Прилагодливи Жанила Метла Прашина Четка Кат Прозорец Почиста Бања Четка За Чистење Алатка

Cffdoi Rotatable Автомобил Перење Четка Долго Се Справи Со Прилагодливи Жанила Метла Прашина Четка Кат Прозорец Почиста

DEN 801.60

Тековен
Во продавницата

♥Долго-ракува Притисни Метла : должината на отворено метла е доволно долго за чистење на било тешко да се rea.Опис на производот:Идеален за автомобил,бришејќи galss, кат и други рамни surface Specification : Материјал : ПП+Железо+Chenille Size : Како shown Weight : 340g Color : Blue Package се вклучени : 1*Стакло Wiper".

Останатите карактеристики

Material:
PP+Iron+Chenille
Size:
As shown
Weight:
340g
Color:
Blue
Package included:
1*Glass Wiper
Обновено

Слични понуди