.

.

New
jinyiSHOP Проектор Стојат Проектор Планината Tripod Виткање Кат Tripod Стојат 14 Инчен до 10 Инчен Плоча Големина со Прилагодлива Висина до 45 Инчен Црна Проектор Планината

jinyiSHOP Проектор Стојат Проектор Планината Tripod Виткање Кат Tripod Стојат 14 Инчен до 10 Инчен Плоча Големина со

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Проектор застане е совршен за дом или канцеларија, сцената или во студиото, затворен или отворен филмови употреба.Проекторот планината не заземаат простор и може да се постави било каде во домот.Палета големина на проектор планината полица : 36*26 cm/14.17*10.24 инчи, производ висина : 65-115 cm/25.59-45.28 инчи, стапало големина : 21-55 cm/8.27-21.65 инчи.На послужавник, на проекторот планината стојат може да се ротира 360° хоризонтално, а висината на надворешната цевка може да се прилагоди од страна на расклатување на knob, како и на експанзија и контракција поддршка агол на tripod.На здрав челик структура на Проекторот Стенд овозможува ова таванот и ѕидот проектор застане за поддршка до 22 килограми.Одличен подарок за музичари, диџеи, изведувачите, инженерите, наставниците и учениците.Име на производ:проектор планината tripodproduct Материјал:metal Product Големина:Фах големина : 36*26 cm/14.17*10.24 инчи, производ висина : 65-115 cm/25.59-45.28 инчи, стапало големина : 21-55 cm/8.27-21.65 inches Product Боја:Black Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за проектор планината tripod што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди