.

.

New
jinyiSHOP Проектор Стојат Мини Проектор Планината, Ѕид Проектор Планината Заградата со Прилагодлива Висина и Оружје, Совршен за Канцеларија, Дома, Сцената или во Студи?

jinyiSHOP Проектор Стојат Мини Проектор Планината, Ѕид Проектор Планината Заградата со Прилагодлива Висина и Оружје,

DEN 2878.32

Тековен
Во продавницата

Пренослив Проектор Стојат Tripod,Компјутер стојат погоден за фаза и студио или дома.Проекторот планината користи цврстата алуминиумска легура структура, така што овој ѕид проектор заградата може поддршка до 19.8 фунти на тежината.Проектор планината полица база големина : 130*146 mm/5.12*5.75 инчи, 56 см/22 инчи од ѕидот.Проекторот планината стојат целосно се ослободува простор и ја подобрува директни проекција ефект,тоа не е само проектор застане, но исто така и повеќе убави и стилски.Аголот на Проектор Стојат може да биде поголема, што може да се проектот за подобри резултати, и крстот на вредноста систем решава срам на нарушување и навалување на проекција на екранот.Име на производ:проектор планината wallproduct Материјал:Алуминиум alloy Product Големина:База големина : 130*146 mm/5.12*5.75 inches Product Боја:Black Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за проектор монтирање на ѕид што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Да се биде одговорен продавачот, клиенти'satisfaction е нашата цел, ако имате било какви проблеми или сугестија, ве молиме да ни кажете, ние ќе ми биде драго да слушне од страна на купувачот и да се обиде да помогне да се реши проблемот!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди