.

.

New
1994 Hi-Tech Џеф Andretti INDY Авто Трки Картичка #CD1

1994 Hi-Tech Џеф Andretti INDY Авто Трки Картичка CD1

DEN 144.00

Тековен
Во продавницата

1994 Hi-Tech Џеф Andretti Indy Трки Картичка.Инвентар Објект #3,269/D Оваа Картичка не е одредено ниво, па Ќе биде Судија!!.Картичката е мека ракави и тешко ракави, спакувани во Картонска за Превозот.Јас Брод на сите ширум Светот, и го Цениме Вашиот Бизнис.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди