.

.

New
CYHO филозофите на херметичкиот Ѓубре Торба, Додаток за Полнење Во Училиштето;Поднесување Куќа;Хотелот;Хотелски;ученичкиот Дом;Вила;Излет, 1000x900x0.03(MM), Црна, 1 Сет Дома?

CYHO филозофите на херметичкиот Ѓубре Торба, Додаток за Полнење Во Училиштето;Поднесување Куќа;Хотелот;Хотелски;ученичкиот

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Производот е дното е затворен во постојана температура за да се подобри тензија.Тоа може да се заклучи мирис за да се осигура дека тоа не излегуваат во јавноста надвор.Тоа е здраво и безбедно за животната средина материјал.Тоа може да се добиваат различни ѓубре за својот огромен капацитет.Тоа е силен и мазна за дебели материјали и силна жилавост.Применливи Прилики : на Училиште;Поднесување Куќа;Хотелот;Хотелски;ученичкиот Дом;Вила;Излет;Лабораторија;Чистење;Обука Институција Боја : Црна Материјали : Пластика, Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 1450(G) Должина : 1000(MM) Ширина : 900(MM) Висина : 0.03(MM) Дебелина : 0.03(MM) Unexpanded Ширина : 700(MM) Пакет се Вклучени : 1 сет Домаќинство Harbage Торба / Кеса Ѓубре, 50 (Парчиња) / Set Карактеристики : Производот е дното е затворен во постојана температура за да се подобри тензија.Тоа може да се заклучи мирис за да се осигура дека тоа не излегуваат во јавноста надвор.Тоа е здраво и безбедно за животната средина материјал.Тоа може да се добиваат различни ѓубре за својот огромен капацитет.Тоа е силен и мазна за дебели материјали и силна жилавост.Ефикасно да се спречи истекување за своите добри запечатување.Дел од оваа торба на дното нема да падне при подигање поради лесна запечатување.Голем товарот на телесната тежина.Производот е погоден за чување и санитарни.Напомени : Го производот подалеку од остри ножеви.Не фрлаат отпадоци по употребата, па како да се заштити животната средина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди