.

.

New
Прибор јога вежби во Оксфорд Ткаенина Влага-Доказ Памук Ватенка Складирање Торба Облека Складирање Чување Кутија, Големи (705030cm), Розова

Прибор јога вежби во Оксфорд Ткаенина Влага-Доказ Памук Ватенка Складирање Торба Облека Складирање Чување Кутија, Големи

DEN 1432.80

Тековен
Во продавницата

Идеален простор за вашиот дом : лесен-за-користење складирање кеси за чување и заштита на облека и предмети за домаќинството.Моќен ракување со рачка : Ракување чанти за редење или превоз од едно до друго место за лесно движење и го земе.Голем транспарентен windows направете го тоа лесно и брзо да се идентификуваат објекти во внатрешноста на организаторот.На свитлива и двонасочна zip затворање е наменета за брзо пакување/распакување, без разлика дали тоа е се чуваат помеѓу сезони или подготвени за патување, се движи или како што е потребно.На високо-квалитетни обложени водоотпорен оксфорд ткаенина може да подобра заштита на објекти од вода, влага и mildew.Ј.Складирање торба за полнење може да се користи во плакари или под креветот, погоден за дом, мансарда, подрумот и спална соба, како и за универзитетот живеалишта.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди