.

.

New
Дланка Ѕвезда 7 Компјутери Патнички Багаж Организатор, Простор за Складирање Saver Кеси, Сива (со Лимон шема)

Дланка Ѕвезда 7 Компјутери Патнички Багаж Организатор, Простор за Складирање Saver Кеси, Сива (со Лимон шема)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

7 Компјутери Патување Организатор Багаж Складирање Кеси - 4 Пакување Коцки, 1 Компресира Пошта, 1 Куп Џеб, 1 Чевли Торба ,Секој Сет На Овој Организатор Кеси Доаѓа Со Три Пакување Коцка Со Мрежа Површина, во Големи, Средни и Мали.Еден Друг Коцка Направени со Twill Ткаенина во Целина, Еден Компресира Пошта Торба, Еден Куп Џеб и Еден Чевли Торба .Со Сите Овие Различни Димензии, Можете Да ги Организирате Вашите Багаж Лесно, Дури и Облека во Вашиот Плакар.Висок Квалитет на Полиестер Twill Прави овие Организатор Кеси Многу Издржливи.Три Коцки со Решетката Ткаенина На површината Ајде Ќе Видиме Што Имате Преполна.Две Начин се Изедначи Патент Прави Овие Простор Saver Кеси Многу сигурен.Кога Ќе се Користи Сет на Овој Организатор Вреќи за да се Спарите Со Вашиот Багаж, Тоа им Помага да им Даде Повеќе Простор.Додека се обидувате Да Пребарувате Само Еден Дел од Она што го Сакате, На Кеси Помага Многу да се Заштити Вашата Облека Против Нечистотии, Прашина, Навремено.Со Повеќе Сет на Нашиот Простор Saver Кеси, Можете Да Управувате со Сè Што Може да Мислам на тоа во Вашиот Дом!Коцки Доаѓа Со Две Начин Патент Дизајн, Го Прави Пристапите Брзо и Лесно.Ние се ГРИЖИМЕ За КВАЛИТЕТ, Тоа е причината Зошто Ние Би Ветување Една Работа, Ако НЕ Се Задоволуваат Со Она што го Добиваат, ве Молиме да се Врати во рок од 30 дена, Ние Ќе Ви Даде ЦЕЛОСНА НАПЛАТА, Тоа е за Сите од Вашата ОДЛУКА.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди